| XxBlueRosexX a întrebat:

de ieri am inceput sa imi prind parul in coada, problema e ca ma doare parul de nu mai pot cand il desfac, chiar daca ma spal pe cap inca simt durerea...acum il am desfacut dat tot ma doare ce sa fac de ce ma doare asa?

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Pentru ca nu esti obisnuita. Il prinzi rar in coada, asa-i? Tine-l mai mult si nu strange prea tare pana te obisnuiesti.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Strange-l mai incet

| Vans a răspuns:

Îl strangi prea tare şi dacă e şi lung şi greu o să te doară capu mai tare.

| Iulia250711 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Ti-ai strans prea tare parul. In maxim 3 zile iti trece.