| anonim_4396 a întrebat:

De trei zile tot visez niste coarne de taur, dar imi apar in vise doar coarnele, fara capul taurului sau alte parti. Stiti ce inseamna?
Fuuunda

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Interpretarea viselor in care apare un taur. Atunci cand visezi un taur inseamna ca vei avea parte de suparare alaturi de cei apropiati. Atunci cand visezi un taur care alearga inseamna ca vei intalni in viata o persoana foarte importanta si in cazul in care visezi ca achizitionezi un taur inseamna ca vei avea parte de neimpliniri in domeniul afacerilor. Atunci cand visezi ca iti cumperi un taur foarte mare inseamna ca vei reusi sa scapi de o primejdie, de un pericol iar in cazul in care visezi coarne de taur inseamna ca vei avea parte de incredere.
Funda?