| andra_2561 a întrebat:

deci am disperata nevoie de sfaturi.sa va spun ce s-a intamplat:eu i-am spus cele mai bune prietene de cine imi place(ma rog nu il placeam asa mult ci doar aveam o simpatie). in grupul nostru a mai aparut o fata care a parut de incredere si ma rog unde mergeam noi, top si ea, si am fost nevoita sa ii zic si ei.eu cu inca o fata m-am certat ieri cu ea foarte rau si ea a zis ca ii zice lui ca il plac.prietena mea cea nau buna a ramas sa vorbeasca cu ea si mai are un plan pentru a se razbuna, ea cunoaste multi rromi si vrea sa puna rromi sa ma bata. am uitat sa mentionez ca baiatul de care imi place m-a mai intreabat daca vreau sa stau cu el si eu am zis ca nu si prietenele mele mi-au zis ca daca as sta cu el m-ar apara.
intrebari:
1)ce sa fac, sa recunosc ca il plac cand ii va spune fata cu care m-am certat?
2)daca ma mai intreaba sa stau cu el, sa stau?

6 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

1 Spune-i tu inainte acelui baiatwinking
2 Categoric DA

| inger02 a răspuns:

Draga mea spune-i tu cal placi pentru ca daca aude de la tine e altfel daca aude de la alta aceea fata poate sa mai si minta pe langa adevar spune-i tu daca chiar ti la el spune-i ca si vrei sa stai cu el :X ai incredere in tine nu lasa pe nimeni sa te calce in picioare

| TyoღMarilynManson a răspuns:

1.Daca e ceva grav si chiar una vrea sa te bata...nu prea inteleg cine ar trebui s-a cam spui adevarul nu e mare lucru! La mine toata cls stie de cine imi place...sau mai bine vorbeste cu parintii tai despre asta ca ei te pot ajuta mai bine cu chestia asta.
2. Daca chiar iti place de el poti sta cu el desigurwinking mai vorbiti si voi, va mai cunoasteti happy.
MUULT NOROC! Bye bye kiss

| Ctynnaa a răspuns:

Zii tu inainte, e cel mai bine.Si daca sa stai cu el, sigur ca poti sa staihee hee, dar ai grija cu baietiioh go on, chiar ieri m-am despartit de baiatul cu care am fost 1 an si cevahappy, si pe care il credeam perfect, uite ca nu-i asastraight face.

| jdbsg a răspuns:

Da la ambele, nu ai nimic de pierdut!

| andreistefana a răspuns:

Pai asta decizi tu