| AndreeaNustiu a întrebat:

Buna,deci am inca o problema cu facebook-ul, am fost blocata 7 zile si azi mau deblocat,inainte nu puteam da cereri de prietenie si sa etichetez dar acum dupa ce mau deblocat pot da cereri e prietenie dar de eticheteat nu pot de nici un fel, cand incerc sa etichetez imi da "
Acţiune blocată
Momentan ţi-a fost blocată posibilitatea de a efectua această acţiune"chiar daca acum sunt deblocata! Nu stiu ce se intampla eu nu am facut nimic.Intrebarea este asa, daca nu mai sunt blocata de ce nu pot eticheta?

Dau funa! Multumesc.

1 răspuns:
| Anonimaa77 a răspuns:

Mai asteapta cateva zile poate ca ti se rezolva!:]