| anonim_4396 a întrebat:

deci am o problema! Baiatul pe care il plac tocmai m-a invitat la majoratul lui si problema e ca nu stiu cu ce sa ma imbrac deoarece acesta se va tine la un restaurant si afara e cam frigut pentru rochie! Vreau sa ies un pic in evidenta pentru ca il placc mult si nu prea stiu nici cum sa ma comport cu el:X:X...Va rog am nevoie de sfaturi. funditaAAA! 1

Răspuns Câştigător
| Georgiiianaaax a răspuns:

Pai nu conteaza cum e afara, ca tu oricum o sa intri inauntru.
Pai tu trebuie sa te comporti normal nu iti trebuie sa te comporti intr-un anumit fel...fi tu insuti.Si daca e sa fie si muzica din asta lenta du-te la el si intreaba-l daca iti acorda un dans. Sper ca te-am ajutat.te pup:*