| Daiana236 a întrebat:

Buna deci am o problemabig grin. Pai. imi place de un baiat cu un an mai mare decat mine dar problema este ca nu am vorbit in viata mea cu el si eu sunt foarte timida si nu stiu cum sa ma bag in seama cu el sau lucruri din astea. Avem prieteni comuni si chiar stau prin zone prin care e si el insa nu ne-a facut nimeni cunostiinta sau lucruri de genul. Si intrebarea e cum as putea sa ma bag in seama cu el fara sa par fana? Am vazut ca se uita la mine din cand in cand insa nu stiu din ce motive. Multumesc.:d

Răspuns Câştigător
| adita32 a răspuns:

Pai daca aveti prieteni comunio e simplu.cauta un prieten de al lui si roagal sa te ajute cu o combinatie.de ex o intalnire total intamplatoare la un bar sau oriunde vrei tu.de acolo vezi tu

1 răspuns:
| godzila007 a răspuns:

Treci cu TPU pe langa el fi serioasa si salutal! Asa fac eu cu fetele.