| anonim_4396 a întrebat:

happy Deci, cred ca unii dintre voi au vazut filmul " Razboiul Lumilor ", si ma intrebam daca imi puteti spune cum il cheama in realitate pe baiatul, care in film poarta numele de " Ronnie ", parca... thinking in film, el este fratele fetitei aleia blonde. Va multumesc. happy Funda.

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

De fapt il cheama Robbie si nu Ronnie, iar numele sau real este Justin Chatwin, uite aici mai multe informatii despre el: http://www.cinemagia.ro/actori/justin-chatwin-24716/