| ColorfulBubbleGum a întrebat:

Buna deci...Doar ce am terminat de vizionat filmul "10 things I hate about you" si mi-a placut nespus o melodie, insa pe internet gasesc mai multi cantareti ce o canta, insa niciuna nu este cea pe care o doresc. Piesa o canta Patrick Verona(in film), iar in realitate nu o gasesc deloc."i love you baby and if it's all right i need you baby", ceva din versuri. Sper sa stie cineva de ea.
Multumesc aniticipat!

Răspuns Câştigător
| CatGirl a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=w6XGUhzfutc aici o canta Patrick

iar melodia este a lui Frankie Valli http://www.youtube.com/watch?v=PzpWKAGvGdA

1 răspuns:
| ColorfulBubbleGum explică:

Multumesc mult.happy