| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună…deci eu cu un băiat din clasă ne placem reciproc. Stiu asta,din dovezi CLARE! Faza e ca azi a vb frt prost la adresa mea și e prima dată de la începutul școlii, m-a făcut "proasta" și "închide ușa tu" și până acum nici o vb nu scotea nici bună nici rea și acum ca a zis, a zis niște chestii … ce să fac, să mă mai țin de el? Sau să o las baltă?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ce inseamna cand tu crezi "sursele alea clare", care au fost de fapt surse mincinoase, fiindca baiatul tocmai ti-a dovedit ca nu te place, deoarece te-a facut 'proasta" in fata colegilor, adica mai rau de atat nu se putea sa te jigneasca.
Fa-te mica si dispari din fata lui, ca asta nu-i comportament de "placut", ci bataie de joc, comportamnet de mitocan.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pare cam badaran tipul, nu se vorbeste asa cu o fata, cu o colega!

"deci eu cu un băiat din clasă ne placem reciproc. știu asta, din dovezi CLARE!; și până acum nici o vb nu scotea nici bună nici rea și acum ca a zis, a zis niște chestii"

care sunt acele dovezi clare? el stie ca il placi, te place si el? cum daca voi nu ati schimbat vorbe pana acum...
si acum ti-a zis niste vorbe happy

"ce să fac, să mă mai țin de el? Sau să o las baltă? "

daca stii tu ca te place atat de tare si exista intre voi acele dovezi clare atunci mai da-i o sansa, poate astzi a avut o zi mai proasta
daca iti mai vorbeste asa si data viitoare, atunci eu zic sa renunti la el!

| Hyperion7 a răspuns:

Poți să te ții de el, sa vezi ce poama e, asta pentru a nu regreta sau poți să te detașezi și gata.

| sh859JD a răspuns:

Te foloseste, iti va face rau in viitor, nu mai tine de el. Ignora-l