| HrisTralala a întrebat:

Buna happy! deci. eu sunt naturala blonda, si m-am vopsit roscata cu nuantator. Imi sta bine insa la scoala nu ma lasa. si daca ma vopsesc din nou, cu nuantator blond de data asta, o sa iasa portocaliu sau blond?:-s

1 răspuns:
| aditripsa a răspuns:

Portocaliu si spune-le la aia la scoala ca nu poti face nimic Acuma dar peste 1 sap o sal poti revopsi si ca idee generala spala-te pe cap in fiecare zi ca sa iti treaca vopseaua sau mare parte din ia ca daca se duce jumate din ea si o sa iti pui blond o sa arati BETON iti zic eu nu-s eu fata dar am vazut la colegele mele tongue