| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt cu un tip de 4 luni dar niciodata nu am acceptat sa merg la el acasa.Chiar nu stiam cum are asezat mobilierul sau alte detalii de genu.
Am visat ca ma intalnisem cu el si am mers la parintii lui.Am intrat intr-o incapere mare, imi parea a fi un living sau o camera de oasteti oricum.Ne-am asezat pe o canapea bej si in spate era un perete alb si vorbeam cu parintii lui.
A doua zi l-am intrebat daca are cumva acasa in vreo camera o canapea bej si in spate perete alb si mi-a spus ca da, in living.
Cum se poate sa fi visat ceva ce nu vazusem desi exista?!
O prietena mi-a spus ca poate e conexiunea care ne leaga. Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Esti draguta!

| vlaaddd a răspuns:

Totul pleaca de la brain. Ai captat cateva informatii, pe care in constient nu ti le mai aduceai aminte, dar inconstientul le-a pastrat si ti le-a amintit.

| Summer a răspuns:

Eu cred ca poate fara sa iti dai seama ai auzit ceva discutii de genu ca mama lui se chinuie sa stearga canapeaua pentru ca se murdareste repede fiind bej sau ai vazut vreo poza. Asta e presupunerea mea. In acelasi timp poate fi o simpla coincidenta sau de ce nu poate o conexiune. Eu raman la prima parte care ti-am spus`o.

| Alexandra2095 a răspuns:

Summer : sincer, nu am auzit niciodata discutii de genu sau poze ...tocmai asta m-a mirat.
Familia lui e mai inzestrata daca pot sa zic asa si nu am vrut deloc sa aflu de viata lui de acasa.Adica am vrut sa incep sa-l iubesc pe el, nu banii lui(ptc stiu ca sunt materialista).
Deci nu, nu e varianta astahee hee

| Aly_2681 a răspuns:

Straniu:-s