| anonim_4396 a întrebat:

Deci uite cum sta treaba am trecut pe clasa a9-a am intalnit colegi noi.Suntem 10 baieti si 22de fete.De cand am intrat in sala o fata s-a uita la mine de parca as fi fost felul principal iar cand mi-am indors privirea inspre ea s-a iutat in alta parte.Ieri a facut asta, azi a facut asta.Se uita la mine cu un zambet euforic ca si cum un vultur isi pandeste parada.As vrea sa sitiu parearea fetelor daca asta inseamna ca ma place.

3 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

Nu pare cam timida

| EvilThoughts a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea. Daca i-ai parut simpatic nu inseamna ca GATA:te place, te iubeste si vrea sa va casatoritilaughingwinkingglumeam:pe.Ar fi bine sa intri in vorba cu ea si sa discutati.Iti vei da seama daca te place din felul in care te priveste, in felul in care iti vorbeste...s.a.m.d.tonguePluis ca la 15 ani nu poate fi cine stie ce mare dragoste.Mai bine vb cu ea si lamuriti treburilewinkingbye bye. sper ca te-am ajutat.

| Limo a răspuns:

NU cred. Inseamna ca se uita la tine. Ai vorbit cu ea?