| anonim_4396 a întrebat:

deci vreau sa imi fac si eu cont pe TPU si de exemplu daca voi pleca la tara iar acolo nu am net se va intampla ceva daca nu o sa mai intru 2-3 luni pe cont. O sa platesc ceva? Sau totul e absolut gratis? Sau daca nu o sa mai am timp sa intru pe TPU si nu stiu nu cred dar poate o sa intru o data la 6 luni (nu cred asta dar se poate) o sa mi se stearga contul sau nu stiu platesc ceva? Ajutati-ma voi. Iar daca o sa vreau sa imi sterg contul o sa se poata? Iar daca o sa imi fac cont platesc ceva? Sau nu va conta cat stau pe TPU sau cate intrebari pun si cate raspunsuri dau? Deoarece totul e absolut gratis? Astept raspunsurile voastre. Pupic

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nimeni nu plateste nimic, indiferent daca posteaza sau nu! Totul e gratis, totul e liber, mai putin limbajul vulgar sau limbajul in deradere (cu mici exceptii.)
Vacanta placuta!

| stefanutza27 a răspuns:

Nu, nu vei plati nimic. Nu trebuie sa intri pe site 1/zi. Intri cand vrei.
Vacanta placuta!