| AnonimA a întrebat:

Buna decurand am primit o monstra d parfum avril lavigne miroase mortal nu stiti de unde pot sa imi cumpar parfumul? mersi fundakiss

Răspuns Câştigător
| controlled a răspuns:

Pai vezi de unde poti cumpara parfumul de la persoana care ti-a dat monstra.Sau uitate pe ea ce scrie introdu pe google si ai sa primesti cateva informatii sau poate chiar si cum sa dai comanda de parfum.Sau simplu cauta pe google parfum Avril Lavigne cumpar/vand si ai sa gasestiwinking

1 răspuns:
| foxi a răspuns:

Online, e plin!