| Mia999 a întrebat:

Buna dimineata.
Am o mare nedumerire. Astazi de dimineata mi-a aparut de la cartela Orange "EMERGENCY" am semnal dar nu primesc nimic, si cand ma suna cineva raspunde casuta desi eu am cartela in telefon. Ce se intampla? Multumesc.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate a expirat cartela daca nu ai incarcat in ultimile 3 sau 6 luni.

| mona a răspuns:

Inchide si deschide telefonul, o fi eroare de semnal

| darrio2007 a răspuns:

Mergi sa ti-o inlocuiasca.S-a prajit cartela.Am patit si eu asta.Iti va transfera numerele pe cealalta.Si vei avea acelasi numar. Fara plata.

| 30042000 a răspuns:

Vezi sa nu fie de la restrictionari apeluri si daca e asa trebuie sa gasesti pe cineva care sa sune la Orange si sa iti dea jumatate din valabilitatea lui la cartela m`i s`a intamplat si mie