| ZuuZaaA a întrebat:

Buna dimineata.Mi-am facut un cont de facebook astazi,insa mi-am dat seama ca atunci cand vorbesc cu o persoana pe chat,cand persoana respectiva imi scrie ceva mie nu imi apare, sau imi apare cu jumatate de ora mai tarziu, poate chiar mai mult.Si astfel sunt nevoita sa ma deconectez si sa intru iar, si atunci imi apar mesajele intr-un timp mai scurt.La fel se intampla si cu persoanele care dau like pozelor mele..imi apar notificarile dupa ceva vreme. Cel mai enervant este insa chatul.pur si simplu nu apare, sau imi apare dupa ceva timp.Sunt suparata focsad M-as bucura daca m-ati putea ajuta.Va multumesc.

1 răspuns:
| GriRazvan a răspuns:

Ori e din cauza calculatorului ( prost) ori din cauza netului ( prost ).