| anonim_4396 a întrebat:

Buna(din noubig grin)! HELP ME! Nu stiu sa sarut! Ceva sfaturi? pls!((( cei care imi stiu prima mea intrebare am sunat-o pe fata si mi-a spus ca vrea sa fie cu mine...happyhappy...))))) pls astept raspunsuri rapide

4 răspunsuri:
| Drauzy a răspuns:

Lasa-te purtat/a de val big grin atunci pe moment si nu te gandi daca iese bine sau nu happy sa fie ceva spontan si e un succes big grin

| Urzică a răspuns:

Vezi laughing), ti-am spus ca nu ai nimic de pierdut.
Fa acel lucru din inima. Nu trebuie sa-ti dam noi sfaturi.Nu te impacienta, pentru ca la momentul potrivit vei sti.

Bafta.

EuSiAtat

| Liniuta_3048 a răspuns:

Pur si simplu ia`ti inima in dinti si sarut`o.nu`i asa greu.Iti promit eu ca totul o sa fie binewinking

| y a răspuns:

E un site VideoJug. Intra iti explica acolo cat de cat.Insa tu vei stii oricum cum sa o faci.big hug
Succes.batting eyelashes
xoxo.