| Dσℓℓу a întrebat:

Bună dragii mei:). Ce mai faceţi voi? Aş vrea să vă rog să imi daţi şi mie un cont pe Celestial Metin2. http://www.celestial-world.info/. Multumesc mult! Trimitetimi`l prin mesaj.Raman datoare!

2 răspunsuri:
| Dσℓℓу explică:

Intrebarea asta e din iulie.De atunci am facut si am facut lv 240 dar m`am lasathappy.

| wPapy a răspuns:

Poti sa-ti faci si singura ca nu e greu.Stiu si eu cum e la inceput dar intr-o saptamana faci lvl destul de mare.Eu am lvl 150 si joc de 2 saptamani(dar am stat 1 saptamana sa-mi fac itm).