| andrada a întrebat:

Buna!
Dupa un id se poate afla adresa unde stai?

Răspuns Câştigător
| alynutza6820 a răspuns:

Buna, nu te speria nu este nimic grav daca ai adresa scrisa in profil...Se poate afla dupa codul postal, nume desi in zilele noastre nimeni nu mai pune numele si prenumele la yahoo, iar codul postal ori e 123456 sau ceva de genu ori 210210. cele mai usoare. Daca ai de aface cu politisti, detectivi particulari te pot localiza, dar asta foarte greu, iar romanii nu au aparatura necesara.Deci in concluzie nuhappy

5 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Daca nu cumva scrie adresa in id, nu, nu se poate afla.

| Danyel a răspuns:

Doar prin IP dar este complicat.

| VincentVlnt a răspuns:

In Romania nu cred ca o sa s afle niciodata laughing

| Maryus_8489 a răspuns:

Da. Daca ai putin "noroc" poti afla ip-ul si astfel poti localiza pc-ul

| Maryus_8489 a răspuns:

Este posibil big grin (foarte greu dar este posibil)