| Fluffy_3776 a întrebat:

Buna!
E un pic cam ciudat, dar vreau sa ma documentez neaparat. Am avut de curand un vis foarte ciudat in care unul dintre colegii mei a murit. Adica si eu si el stiam ca o sa se intample asta si ma rog. E mai greu de explicat. Problema este ca eu nu visez de obicei, si daca visez ceva se adevereste partea esentiala din vis. Am fost la medici specializati, nu numai in Romania precum si in alte tari. Toti mi-au zis aceasl lucru: "Esti medium activ *si nu mai stiu cum*". M-a speriat acest lucru. Daca stiti cumva ce semnificatie are moartea unui prieten va rog ajutati-ma.
Multumesc anticipat!happy

1 răspuns:
| Alexander123 a răspuns:

Se spune ca daca visezi pe cineva care moare iai omorat moartea, de asemenea moartea in vis inseamna nastere, un nou inceput.