| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Este o intrebare pentru cei care s-au transferat la alt liceu în clasa a 11a la început de an si au dat diferente/testări.
Ştie cineva cum arată( din ce se dau ) diferențele la matematica, informatică și engleză? Sunt ca niște teste inițiale din materia de a 10a sau sunt subiecte la alegerea profesorilor respectivi?
Mulțumesc. ​

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Profesorii de la acel liceu aleg subiectele si tot ei creaza problemele.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" diferențele la matematica, informatică și engleză? ...sunt subiecte la alegerea profesorilor respectivi"

da, corect!