| anonim_4396 a întrebat:

Este o melodie care nu mai stiu cum se numeste si cine canta.Videoclipul se incepe cu niste baieti care fura inghetata si sunt si niste caini si mai pe la sfarsit ei cresc mari si fura nu stiu ce,nu am retinut, si mai canta bust boy...atat imi amintesc. Funa! Primul raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YJVmu6yttiw asta e sper ca te-am putut ajuta.

1 răspuns:
| DiidiiDuuda a răspuns:

Tot eu te ajut waiting. O stiu si pe asta ti-o dau pe mess. Funda?