| JIStefania a întrebat:

Este un baiat din clasa mea care ma scoate din sarite. Mai de mult mi-a placut de el dar acum il urasc ma insulta ori ce fac de exemplu daca la ora de roma spun un cavun ca de ex Subiect. si pun accentul pe o litera el spune ca nu ii asa ci... dar zice la fel ca mine. Dar deja chiar ma scoate din sarit ma enerveaza toata ziu nu il suport se leaga de mine. Deci intrebarea mea este : De ce?

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Copil nebun!
Incearca sa iti atraga atentia, sau poate ai facut tu ceva ce l-a deranjat "si acum se razbuna".
desi prima varianta mi se pare cea mai plauzibila, a2a nu este exclua, poarta si tu o conversatie cu el pe aceasta teme.
Partea buna e ca de acum o vreme nu ai sa il mai vezi, vacanta placuta!

| mimiwewem a răspuns:

Îi placesă te cicălească Zi-i să te lase în pace.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca te place.

| SisMusic a răspuns:

Probabil ii gelos ca ati fost impreuna si acum nu te mai are! Asta esti singura explicatie logica ca imi vine acum prin cap!
Cel mai bine ar fi sa ii dai doua palme si zii : Date-n ***! chestii de genu(scuze de limbaj)!
Bafta in continuare!winking

| Glsukab a răspuns:

E frustrat din cauza faptului ca nu te-a putut avea si acum cauta sa iti atraga atentia, cel mai bine e sa vorbesti cu un prieten si sa te prefaci ca esti cu el astfel el va vedea ca nu mai are nici o sansa