| FancyCool a întrebat:

Este un baiat in clasa mea, care se uita la mine mai tot timpul si cu un zambet pe buze.Ma intreb daca ma place.Eu am fost cu el si ne-am despartit dintr-un motiv prostesc... Oare ma place din nou?

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Normal...

| doroteea a răspuns:

Daaa! smug Eu asa cred.happy, ai putea sa vorbesti deschis cu eltongue.

| Sun life a răspuns:

Eu nu stiu`happytu ce crezi? cum se comporta? iti da de inteles ceva?smug suspect? reflecteaza si te va ajuta.happy. ca noi nu avem de unde stii`. tu stii cel mai bine.happy. succes!

| Ady00pk a răspuns:

Probabil ii trezesti amintiri si o data cu acele amintiri apare si un zambet pe fata luihappy. Nu fi sigura ca te place! Poate te place, poate doar a fost o depanare de amintiri in mintea lui.

| denisab2 a răspuns:

Dinde daca obisnuiti sa vorbiti pe mess sau la telefon, te cauta cum se comporta cu tine in pauze... poate ca nu a incetat nicioda sa tina la tine sau cum a spus si "Ady00pk" isi aminteste momentele frumoase petrecute impreuna; si mie mi-ar fi greu sa merg la el si sa il intreb daca inca ma place incearca sa te apropi de el si o sa iti dai singura seama:*

| denisab2 a răspuns:

Depinde...sczbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaa!:Xte place din nou.