| ☆ Danny☆ a întrebat:

BUna! Este un baiat in clasa(pardon un porc) care pune mana pe fund pe picioare! L am spus domnului diriginte si i a scazut un punct la purtare. Mi a pus mana si in fata la(...)Deci m am saturat! Ce ar trebui sa fac? Sa le zic parintilor? Nu numai mie imi face asta si celor lalte fete!
Va rog! Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Toti am avut colegi din astia care nu si-o pot tine in pantaloni. Da-i 2 bucati si un genunchi intrebatting eyelashes sa vezi ca se mai linisteste el. Daca tot il mai mananc eu as merge chiar la director cu parintii! Nu trebuie sa suporti tu porcariile altora! I-a atitudinewinking

18 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

De obicei nu sunt violent. Dar dă-i una la punctul sensibil, ştii tu unde. Aşa se va calma cu siguranţă.happy

| คиค a răspuns:

Si la noi in clasa sunt multi ca el...
pig porci, intr-adevar, dar de mine nu se ia nici unu pentru ca nu le permit, acu' incearca si tu sa-i ignori, iar cand mai face astfel de gesturi ii bagi unghiile in piele de-i da sangelelaughing.
'' Si te-nvata mama minte si ti-a dat un ou fiebinte''
Daca la varsta asta fac asa peste vreo 10 ani ce sunt instare sa faca?
Si inca ceva, la mine in clasa toti care fac astfel de gesturi sunt:
Manelisti( nu ca as jigni ascultatorii acestui gen muzical, dar '' Bautura, bautura si manele si femei de 7*), mi-se pare de-a drepul sub orice critica.
Prosti de bubuie numai cu 4 si 3 si nici nu le pasa
Badarani
Idioti.

| User a răspuns:

Grof, grof pig. Si nu-ti placu?batting eyelashes

mira
| mira a răspuns:

Acuza-l ca a invatat sa faca asa ceva de la tatal sau.Intreaba-l in clasa la ora de dirigentie cum s-ar simti daca un vecin pe strada ar incepe s-o pipaie pe mama lui in partille intime.

| Andraa a răspuns:

Dai 2 palme... un sut la oo.big grin
si zi daca nu termina ii mai dai unubig grinbig grin

| ☆ Danny☆ explică:

Nu! Mai sunt si fete ce l alearga si spun cu glas dulce"Fanel inceteaza!" Dar mie nu-mi place! Nu l suport pe aiuritul ala!

| juno a răspuns:

Faptul ca l`ati spus dirigintelui nu a rezolvat cu nimic treaba. Faptul ca i-a fost scazuta nota la purtare nici atat, mai mult, l-ati provocat sa faca in continuare chestiile astea. Deci, ignorati`l un timp, o sa se plictiseasca la un moment dat. laughing)

| vampirika a răspuns:

Asta am patsit si eu si s potolit cand im dat un pumn zdravan in fata si un picior la oualaughing!

| betty17 a răspuns:

Am si eu un coleg de genul asta in clasa la mine, mereu(la toate fetele) cand face gesturi din acestea primeste cateva picioare sau palme de la mine:Xlaughingfa si tu asa, eu de obicei dau cu piciorul in genuchii lui ca doare sau palme peste spate(am mana grea)laughing

succes

| radu a răspuns:

laughing. ia dai un genunchi in coa** sa vezi cum se satura baiatu. e mai obsedat intelege-l si tuwinking laughing

| 4LeafCloves a răspuns:

Uneori daca baiatu e batut in cap nu il va potoli nimeni. Daca pentru el nu a insemnat nimic un punct scazut la purtare crezi ca e normal la cap? Eu cred ca ar trebui sa il lovesti in punctul lui sensibil si nu cred ca o sa ii convina sau la dirigentie sa discutati problema.

| poechce a răspuns:

Drăguţa, de obicei băieţii sunt nişte porci.
Unii chiar sunt obsedaţi de acest gest.
Dă-i două ( palme, desigur) şi dacă tot nu se potoleşte mai dăi două şi spune-i părintelui! Zic asta fiindcă is şi eu fată. dacă merită două, trei. aplică-le!

| symo_2617 a răspuns:

Stii sunt hormonii aiatongue...pai na poti vb cu parintii tai sau dirigintele sa faca o sedinta cu parintii numai cu mamele fetelor si cu parintii baiatului respectivtongue

| Miruna3094 a răspuns:

Fa cum a spus si radu si daca tot nu se potoleste spune-le parintilor.
Nu esti obligata sa accepti comportamentul tuturor imbecililor happy

| arhivistu a răspuns:

Lasa-l sa puna mana, ca nu patesti nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

He he laughing))) La noi in clasa e un obicei. laughing

I-am spus domnului diriginte da' l-a certat si incă face chestia asta. bine, ii dau vreo 3 palme si se potoleste. Poti sa le spui si parintilor daca e grava situatia, pe mine ma amuză. La noi e un obicei. Ne dau palme la c*r nesimtitii! laughing Da`i si tu una unde nu trebuie si ia sa vezi laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, neaparat spune-le parintilor, daca nota scazuta la purtare nu il linisteste. Spune-le parintilor, pana cand nu va face o porcarie si mai mare!

| sysy a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa faci si tu acelasi lucru poate asa va vedea cat e de jenant si va incetalaughing