| loredanamaria9 a întrebat:

Esti un tanar trecut prin probleme,si vrei sa ajuti sa ajuti persoane care au nevoie de cineva care sa le arate ca totusi cuiva le pasa de ei? Daca esti o persoana cu suflet mare poti ajuta donand o mica suma, care sa le faca un viitor mai bun. Conducatorii acestei tari nu se ocupa de toate persoanele. Hai sa incercam noi sa.i ajutam sa le facem viata mai buna. Oricine vrea sa doneze poate dona intr.un cont bancar oricat poate el. Hai sa aratam ca suntem romani cu suflet!

1 răspuns:
| SorinelF86 a răspuns:

Si de unde stim ca banii merg unde trebuie si in scopul dorit?