| Andrea53 a întrebat:

Buna eu am acum o hamsterita si un hamster.
Amandoi sunt hamsteri pitici
Cum as putea sa ii imperechez?
ajutati-ma plizzzz.

4 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Eu spun sa ai grija, daca nu i-ai luat pe amandoi din acelasi Pet shop exista sanse minime sa se inteleaga.Totusi pune-i unul langa altul si poti observa cum reactioneaza femela (daca doreste imperecherea, va sta pe loc). Sper ca ti-am fost de ajutor >; d

| Silviu0101 a răspuns:

Pai pune-i pe amnd2 intr-o cusca ceva si lasaai deoparte si peste o zi au si puilaughing

| Alissya_4251 a răspuns:

Trebuie sa stea impreuna in aceeasi cusca, dar ai grija sa-i separi dupa imperecherewinking gestatia dureaza in jur de 2saptamani, iar daca ramane cu masculul este foarte probabil sa`si manance puii, mai ales daca este la prima nastere

| Tonita a răspuns:

Pai ai pui pe ambi inaceasi cuscasi astepti putin daca se inperechiza si fac pui ai desparti ceva timp si gt plz funda