| anonim_4396 a întrebat:

Eu am la avatar la messenger poze cu mine in boxeri, sutien lenjerie intima.Va rog sa-mi spuneti oare la ce se gandesc baietii cand imi vad avataru, si cum ma considera ei oara dupa avatar? Va rog. Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Criiss16 a răspuns:

Păi, tu ce crezi? Unii pot să spună că eşti bună, iar alţii pot să spună uite ce c***ă e aia.Nu te supăra că am spus asta, dar sincer, unii baieţi zic asta.Totuşi te-aş sfătuii să nu mai pui poze cu tine in lenjerie intimă, pentru că sincer, o fată cu capul pe umeri sigur nu ar face asta. Sper să nu iai sfatul meu în nume de rău.
Salutări!happy

25 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu m-as gandi: disperata e si fetita asta si cam prostuta asa, n-o prea ajuta capul, crede ca numai goliciunea e suficienta (imi cer scuze, nu intentionez sa te jignesc, sunt doar sincera).

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Îţi dau cel mai practic răspuns: Ia câţiva băieţi la nimereală din listă şi întreabă-i. Ce va fi, va fihappy

| Klara a răspuns:

Ca vrei sex. La aia se gandeschappy

| Andreeagen a răspuns:

Daca tot vrei sa iti arati anumite parti ale corpului. iesi iubita vara la un strand ceva si fa poze in costum de baie si le pui pe alea in locul celor cu lenjerie intima crede'ma una e sa fi in lenjerie intiam si alta e sa fi in costum de baie chiar daca acopera cam acelasi procent de piele pareriile o sa fie altelehappy
Numai bine!

| Orannginna a răspuns:

Si ce ai vrea sa ti se raspunda? Ca esti buna?

Ma faceti sa rad, astea asa ca tine! oh go on

| r8driver a răspuns:

Lasa fundita...eu nu am vazut avataru...mai am sanse s-al vad?

| eek a răspuns:

Presupun ca ai vrea sa ti spun ca te considera sexy si rea...nu?
majoritatea da... dar in acelasi timp au si sentimentul de dezgust pentru ca te pot considera o pitzipoanca. www.pitzipoanca.org. si vezi acolo destule pareri

| cotzobel a răspuns:

Te respecti? vrei sa fii respectata de ceilalti? atunci sch poza aia si fa in asa fel incat sa ai acces numai tu la acea poza.

| alinutzacodruta a răspuns:

O pitzy, asta te pot considera happy

| BabyPink a răspuns:

Păi ce pot să-ţi zic. Ţin minte că, când eram mai mică(clasa 8'a) aveam o prietenă care tot aşa, îşi punea poze cu sânii ei, fundul şi alte părţi. Şi băieţii când o vedeau prin cartier o considerau o panaramă. Mai ales că se îmbrăca cu pantaloni de i se vedea celulita şi altele :d.PS: era şi grasă pe deasupra laughing
În plus, nu cred că o domnişoară ca tine ar trebui să-şi pună poze indecente!
Sper să înţelegi ceva din acest răspuns!
Pa-pa!

| Barajag a răspuns:

Cred eu cel mai bine ca ar trebui sa-ti schimbi poza, pe unii nu-i intereseaza cu ce esti imbracata, ci cum gandesti.asadar pune-ti o poza mai putin sexy si. Bafta!

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Ca esti c... a alt ceva nu stiu ce as spune daca as vedea o poza cum spui u la av fara suppkiss

| Denisse_8813 a răspuns:

Depinde la ce tip de baieti te referi. Celor mitocani pe care nu dai doi bani sigur le curg balele pe tastaura vazandu-ti poza, iar celor care te apreciaza pentru alte calitati decat cele fizice nu stiu cata placere le provoaca sa te vada astfel... Sfatul meu ar fi sa renunti sa te mai afisezi astfel pentru ca s-ar putea sa auzi unele vorbe care sa nu iti convina.

| kinley a răspuns:

Daca tu ai vedea la avatarul unei fete poze asa tu ce parere ai avea? chiar nu poti sa-ti exprimi frumusetea altcumva? frumusetea unei fete sta si in eleganta pe care o are. Daca ti neaparat sa impresionezi baietii atunci imbraca te frumos si machiaza te dar nu strident. Nu trebuie neaparat sa stai aproape dezbracata in fata unui baiat ca sa te placa.asa strici tot misterul.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Ca vrei sa arati ceva.sa iti zic eu ce, sau te prinzi singura?winking

Răspuns utilizator avertizat
| rhytmiser a răspuns:

Usuratica

| CaTa_6712 a răspuns:

Poi eu unul as spune ori ce buna e aia, ori ce,, parasuta,, sau,, suferinta,, ea aia daca tine poze ca alea la av!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Panarama.
sincer.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cum arati si depinde de gusturile baietilor. Unii pot zice ceva pozitiv, altii te pot judeca pentru dezbracarea asta in miez de iarna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cum e facuta poza... dar de
cele mai multe ori nu vei lasa o impresie f.bine fiind imbracata cat mai sumar... ce a fost in capul tau cand ai pus poze de genu la asta? fii mai isteata data viitoare, poti fi sexy si imbracata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De consider o curva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer sa fiu cred ca te cred o curva care vrea sa fie ****a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da' u ce vrei sa dmonstrezi cu o asemenea poza?
eu ca baiat iti zic sincer sa tii poza aia pentru tine personal deoarece te faci singura de c***** sau esti o pitzy careia ii place sa se expuna.parerea mea este ca daca ai te expui asa pe mess inseamna ca te mai expui si prin alte partzi(daca intelegi ce vreau sa iti zic)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La sexxx