| Andrutza137 a întrebat:

Buna eu am o prietena foarte buna si de fiecare data am senzatia ca ea face totul mai bine decat mine simt ca as vrea sa fiu ca ea cum sa scap de acest sentiment?

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Problema e la tine.Eu cred ca ai un respect de sine cam scazut si ti se pare ca ea face totul mai bine.TE SUBESTIMEZI.Toti facem lucruri mai bune decat ceilalti si altele mai rele.Fiecare poate sa faca ceva bine.Trebuie sa gasesti la ce esti tu mai buna ca ea.Ca sa scapi de acest sentiment trebuie sa iti schimi gandirea fata de propria persoana, ea e buna dar si TU esti buna in felul tau.

2 răspunsuri:
| Andrutza137 explică:

Cum sa scap de sentimentul ca prietena mea e mai buna decat mine la otice si ca as vrea sa fiu ca ea cum sa scap de sentimentele astea
?

| z0zoLLe a răspuns:

Pai...daca ii esti prietena adevarata, incearca sa te bucuri! Trebuie sa fii fericita cand ea face ceva si ii iese mai bine, pentru ca pot fi lucruri pe care tu le faci mai bine ca ea, iar ea nu este invidioasa pe tinewinking.
Bafta happy!