| Maria002 a întrebat:

Eu am un abonament orange si am strans 18 puncte pe factura si am inteles ca asi putea sa imi cumpar un telefon pe puncte. Aveti idee ce telefon imi pot cumpara sau as vrea cateva de taliiP. S cea mai completa detaliera primeste fundita

1 răspuns:
| Aliutza a răspuns:

Intra pe www.orange.ro si cauta acolo in lista de telefoane, unul pe care il poti cumpara cu 18 puncte. Dar nu cred ca sunt suficiente. Poti, eventual, sa scazi din pret, cu punctele astea sau sa-ti cumperi altceva: casti, etc. Bafta!