| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Eu cu prietena mea ar trebui sa mergem la un eveniment deloc important.Am vorbit cu mai multi prieteni de ai mei ea a vorbit cu prieteni de ai ei sa mergem si acum ea imi zice ca nu ii place acel eveniment si sincer sa fiu nici mie un imi place. Dar ea crede ca mie imi place si de acea tot zice ca sa facem cum vreau eu.Si eu m-as duce ca sa fim impreuna mai mult timp desi acel eveniment nu imi place deloc deloc. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Are rost sa mergem? eu zic nu pentru ca nu ii place ei si nici pe mine nu ma incanta.

1 răspuns:
| marlanuu a răspuns:

Daca nu va place, nu va duceti, simplu. daca vrei sa fii mai mult timp cu ea...invit-o in alta parte unde sa va placa!