| Roxy111 a întrebat:

Buna...eu sunt mare fan filme japoneze si koreenebig grin.vara trecuta am vazut un film cu japonezi si nu mai stiu cum se numeste ceva de genul o intalnire de neuitat
Deci.era vb de un tip arhitect care se indragosteste de o tipa.parinti nu o lasa pe ea cu el dar pana la urma se casatoresc si se muta la el. dar la un momendat ii vine rau si incepe sa uite din lucruri si merge la doctor si afla ca are alzhaimea si pe parcurs ea uita tot si el trebuie in fiecare dimineata sa i puna biletele si sa i aduca aminte...bine ei la inceput se intalnesc cand el cumpara o cola si ea merge si eu ia din mana si o bea. e prea super filmulbig grin...va rog 100 de funde pentru cine imi zice filmul:*

1 răspuns:
| Raluca011 a răspuns:

Am vazut si eu filmul, il stiu, l-am vazut pe divxonline.buz dar de nume am uitat big grin ...scz sadsad, dar il gasesti acolo /...baftawinking