| brunetteee a întrebat:

Buna fetele! As vrea cam in 2 luni sa slabesc in jur de 4-5 kg. Stiti vreo dieta buna pentru. a slabi happy?

2 răspunsuri:
| Lexus28 a răspuns:

Alearga.E cea mai buna dieta. Nu manca dupa ora 6 si lasa ciocolata si painea. In rest, mananca ce ai tu pofta, dar in cantitati reduse. Baga fructe(dar nu banane, capsuni sau struguri care sunt pline de zahar si calorii, ci mere, prune, grapefruit)si apa multa si alearga, alearga, alearga!

| ramonel a răspuns:

Buna, in primul rand trebuie sa ai ambitie. Renunta la dulciuri pe cat posibil, mananca multe salate de legume, hidrateaza-te cu multa apa, invata sa combini corect alimentele si fa exercitii usoare(pe mine m-au ajutat pilates) pentru ca daca vei reusi sa slabesti este posibil sa ramai cu o piele fara fermitate si va arata inestetic. Asa ca impusca 2 iepuri deodata si vei avea copul dorit.