| anonimaaaaaa1234 a întrebat:

Buna fetelor! Am o intrebare.batting eyelashes
daca nu am mai avut menstruatie pana acum niciodata.[am 13 ani] de vreo cateva zile fac niste pete maroni asemanator cu menstruatia! laughing Trebuie sa ma astept cat mai repede la ciclu? :'(
Daca "da" trebuie sa port vri-un absorbant in caz de ceva? sad straight face?!
dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Te poti astepta oricand de acum inainte sa iti vina menstruatia, sa porti un absorbant la tine in caz ca ai nevoie sa l folosesti

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simți ploaia, ha? Imediat vine.
Mai întrebi dacă să porți ceva tampoane la tine? Normal că da, doar nu curge când vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa fi pregatita -nu se stie niciodata!
Poti sa iti pui zilnic 2 absorbante cu tine (doar pentru siguranta)!

| Carmen100 a răspuns:

Da, si eu am uneori scurgeri maronii inainte. Desigur ca trebuie sa porti un absorbant la tine, cand simti ca esti "uda" te duci la baie si ti'l pui. Sau poti sa folosesti absorbante zilnice.

| CartoonN a răspuns:

Da,da,da...am intrat, nu-s fata dar am intrat laughing partea cu pete maro e fenomenala laughing... poate corpul tau nu mai e stapan pe ce face si se mai scap-n panaloni laughing Scuze :*

| Solitude15 a răspuns:

Ar trebui sa fii pregatita mereu oricind si oriunde cu 2 absorbante sau tampoane depinde ce folosesti si nu se stie niciodata cind te surprinde "ea" fundita happy