| Kimy07 a întrebat:

Buna fetelor, am o intrebare : Voi va epilati in in zona intima, ce metode folositi?!?!? Majoritatea folosesc ceara de unica folosinta, dar eu prefer bigul pentru ca mi se pare mult mai simplu. cea cu ceara e mult prea dureroasa big grin

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

Si eu folosesc bigul de obicei, sau aparatul de ras.Si ceara folosesc, dar doare mai tare.De aceea folosesc ceara doar cand merg undeva la o onomastica sau la o petrecere sau cand e ceva mai important, in rest folosesc bigul.:d