| rebeca a întrebat:

Buna fetelor.Imi spuneti va rog cele care folositi ce preferati... Avene, Uriage, Vichi sau La Roche Posay? Intreb mai mult pentru apa termala.Mersi frumos

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Avene - 100%.winking big grin Imi place foarte mult. De Vichi parca n-am fost multumita pe de plin, iar pe celelalte doua inca nu am folosit (creme - da, apa termala - inca nu). peace sign

2 răspunsuri:
| zizibela a răspuns:

Acum am Vichi si e destul de bun! Dar cel mai mult mi-a placut La Roche Posay :X e minunat tine si mai mult decat restultongue acum tu alegi! P. s: ai nevoie si de baza de machiaj inainte sau crema hidratanta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La roche posay