| YLLL a întrebat:

fetelor. voi ce fond de ten folositi?
M-am gandit sa comand de la AVON ala calmant "caliming effects'. foloseste cineva? sau a folosit?big grin
Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Da, eu il am. Mie una imi place foarte mult chiar daca am mai folosit inainte si alte tipuri de fond de ten, la asta m-am oprit.

| oOoLadyMoOo a răspuns:

Am folosit eu.
Si sincer nu ti-l recomand...
Daca ai multe imperfectiuni, nu iti va fi de mare ajutor, deoarece nu acopera foarte bine.

Incearca ceva de la LUMENE sau L'Oreal.
Eu asta folosesc si sunt foarte multumita de ele :X.

| pinkLife4me a răspuns:

Eu sunt reprezentant si iti recomand cel de la anew care e 35 de lei e cel mai bun din brosura, dar si cel calmant e bunwinking

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Eu folosesc de la avon iti comanzi culoarea tenului tau happy Si este foarte bun, imi place si pentru ca imi suca cosurile happy

Pa`pa kiss

| Andreea_8766 a răspuns:

E ff bun pentru fetele cu tenul mai deschis... eu il fol, osesc si sunt foarte multumita de el:X