| Amali23a a întrebat:

Buna fetelor, voi ce pretenti aveti de la baieti, cum credeti ca ar trebui sa se comporte un baiat incat sa va atraga atentia?

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

N-am un șablon de idei tipărite, pur și simplu să mă atrag cu modul lui de-a fi
Nu-mi plac oamenii nerecunoscutori, prefăcuți, mincinoși, leneșii, egoiști, fara bun simț, incapabili de responsabilități, bârfitori, răi, neîngrijiți ca și aspec cât și mental, lăcomii, superficialii

| zurick a răspuns:

1. Să nu fie homofob/ misogin/ prost/ rasist/ bombardier/ fanatic religios. ( poate să creadă și în zeul spaghetelor atât timp cât acceptă că eu nu )
Că nu mai stau la discuții după ^^
2. Să fie autentic, atent la mine, open minded.
3.Să aibă umor, dar nimic forțat.
4. Dacă citește, deja are puncte bonus happy

| Den1sa a răspuns:

In primul rind sa ma respecte, sa dea dovada de inteligenta cand vorbeste, se se comporte matur, cred ca astea sunt cele mai inportante lucruri care mar face sa intorc capul si sa spun ca imi place : )