| anotza a întrebat:

Buna!
Fetelor vreau o parere:
Credeti ca e bine ca in prima zi de liceu(Clasa a 9 a) sa ma imbrac cu: o pereche de blugi mulati inchisi la culoare, o camasuta alba draguta cu danteluta la gat si un sacou foarte dragut si in picioare niste pantofi negrii cu putin tocbig grin e bine?
Voi cum va imbracati?:* fundita

Răspuns Câştigător
| Tooooo a răspuns:

E foarte ok cum vrei sa te imbraci chiar imi place. e superb! PAi eu trec pe a 8 la noi e obiceiu sa te imbraci mai sport dar eu imi aiu o perehce de blugi rupti tenisi un maeu gri tenisi sunt gri cu roz iar blugi albastri sin un sfetaras roz... Este eleganta...deci eu zic sa te imbraci asa pentr`u ca e super la moda.succes in acomodarea cu noi colegi profesori si chiar si cu scoala

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu imi iau niste blugi albastri deschisi, un tricou alb care e mai larg si mai lung asa si imi pun o curea subtire la mijloc si in picioare cred ca o sa imi iau sandalutele chiar daca suntem in septembrie. asta daca e frumos afara.
parul mil intind cu placa. si imi iau o geanta din panza asa.
fiecare are stilul lui si gusturile lui.
mie de ex nu prea ma incantat dantela la gat. poate ar merge un maieu alb sau negru simplu si deasupra sacoul si iti pui la gat ceva mai lung asa. :-?
uite de genul ei:http://www.facebook.com/....../photo.php

un maieu simplu, deasupra sacoul si si'a pus ceva rosu :-?
acum tiam spus fiecare cu gusturile lui :*.
oricum succes!

| floripufi a răspuns:

Eu zic ca e perfect daca te imbraci asa.De ce sa nu te imbraci asa doar esti frumoasa eleganta asa nu? Funda?

| Visage a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta foarte bine big grin. daca vrei poti sa nu mai iei sacoul ti-ar sta mai bine fara el tongue