| LittleSunhine a întrebat:

Foloseste cineva balsamele de buze de la Farmasi? Cum sunt, au vreo nuanta, coloreaza buzele? Mersi anticipat! happy

2 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Eu folosesc un balsam de buze... de vreo 3 saptamani GEROVITAL PLANT, de care sunt foarte mulţumită.
Conţine: ceară de albine, uleiuri naturale şi vitamina E. Si nu e mai mult decat 5 lei.Au ce culori vrei tu. cu gusturi diferite. de fructe
FUNDA!?

| Mippp a răspuns:

Da, Eu. Adica l`am folosit. Dar acum incerc cel de la Nivea.Este foarte bun. BAFTA!