| Sasha981 a întrebat:

Fosta mea prietena si-a facut cont fals de facebook ca sa se razbune pe mine. Bineinteles, ca eu mi-am dat seama ca este ea dar vreau sa - i fac jocul sa vad pana unde merge. Rugamintea mea este sa mi da-ti cateva sfaturi cum sa o fac sa cada tot ea de proasta ca a incercat sa se razbune. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| annamaria199925677 a răspuns:

Dupa mine razbumarea e ceva foarte josnic... daca ea vrea asta, tu nu trebuie sa te cobori la nivelul ei.fi mai destept

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Razbunarea este arma prostului! Mai bine iti vezi de treaba daca nu vrei sa mai ai de a face cu ea.

| GgAnett a răspuns:

Eu i-as zice "fetei" ca o mai iubesti pe fosta si pacat ca ea nu stie asta si nu crede cand ii zici, ea ulterior o sa iti recunoasca ca a fost ea de fapt si tu o sa ii zici. Ha, stiam ca tu ai fost de ce crezi ca am zis ce am zis