| DiaNa357 a întrebat:

BunahappyFunda!
Este un tip dragut care CRED ca ma place, dar el a fost plecat la mare o saptamana si a venit abia azi, acum seara a intrat p mess si eu eram on, am zis ca sa nu il salut ca vreau sa vad daca ma saluta el, am ashteptat o groaza si tot nu mi a scris.Crede ti ca trebuia sa il salut eu? Sa suparat oare ca nu l am salutat eu dupa o saptamana in care nu am vorbit? Nu era logic sa ma salute el?

Răspuns Câştigător
| ღAncaღ a răspuns:

Poate nici macar nu s-a gandit la tine din cauza ca era extenuat de la calatorie, poate nu a avut timp sa te salute, poate este prea timid! dc nu vb cu el? te-ar ajuta si nu ai mai trage concluzii pripite!

7 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Poate ca pur si simplu l-au salutat prea multi pe mess ( stii cum sunt astia care au 100000 persoane pe mess) si a uitat de tine.
Chiar daca se supara poti sa zici ca ai last mess-ul deschis si ca faceai dus sau etc.

| BBdragutza a răspuns:

Hmmmm! Sunt sigura ca nu s-a suparat pe tine, dar daca el totusi nu te saluta fa-o tu, se va bucura! pup!

| R9kitty a răspuns:

Nu cred ca nu ar vrea sa vorbeasca cu tine, sigur a fost ocupat cu despachetatul si a intrat pe emss sa isi verifice emailul sau sa vada daca CINEVA nu vrea sa vorbeasca cu el... Sigur te salutza zilele urm. Take it easy!

| Céline7 a răspuns:

Nu cred ca ar fi cazul sa-l saluti el ar trebui sa te salute doar e baiat mai asteapta poate nu a avut timp sint sigura ca o sa te salute dupa o vacanta ca asta poate e obosit ai rabdare! Bafta!

| AlexUtza3q a răspuns:

Cred ca a avut aceeasi intentie ca tine...Probabil ca s-a suparat dar logic era sa te salute el pentru ca u puteai sa nu fi la pc in acel moment

| gabiforstory a răspuns:

Pai logic era ca daca tu ai vazut ca a intrat pe mess sa ii dai un buzz imediat.Si daca nu ti-a dat el poate ca avea treaba sau pur si simplu n-a stat sa se uite cine e pe mess.Si mai sunt motive:daca calculatorul lui este public adica il mai foloseste si altcineva din familie poate nu era el la pc.Eu zic ca maine sa ii dai tu buzz.

| gabiforstory a răspuns:

Scuze am dat un comentariu gresit, dau altul!
-Daca tu CREZI ca te place asta nu inseamna ca el 100% sanse sunt sa te placa. Poate te place poate ca nu si poate faptul ca nu te place a facut faptul sa nu il intereseze faptul in a te saluta.Si daca intr-adevar ii place de tine,poate a avut treaba,poate pc e public si il folosesc si altii din familia lui si poate ca pur si simplu nu a vrut sa iti dea buzz sau vorba ta poate astepta sa ii dai tu. Daca e maine dai tu un buzz si incepeti o discutie ceva, si daca nu il cunosti si in realitate te-as sfatui sa nu incerci o relatie cu el.
Sper ca te-am ajutat, pawinking