| boomoom a întrebat:

Buna!{funda} pentru inceput, sunt inlove dar nu vreau sa arat asta (chiar daca sunt cu acel baiat,)deocamdata< dar, pentru inceput, as dori cateva statusuri care sa aiba acest subinteles dar{ehh...ca il plac/iubesc.in fine dar sa nu stie exact.ehh.poate se preface}get it? sper ca m-am facut inteleasa. cat mai multe raspunsuribig grinbig grinbig grinbig grin

promit fundita

Răspuns Câştigător
| anotza a răspuns:

Cuminte? tmida? aparentele inseala! inainte sa ma descrii. vezi sa nu faci vreo greseala

Am acel ceva. sunt genu' de fata care te vrea... da' n-are nevoie de tine

"Te`ai IndragOstit de `O sqmpa dOmnisJoara`! Da` ea nu Te vrea Iti face viata amaRa

Pfff` :X … imi place cuM ma pRivesti` … imi place cuM imi zamBesti… imi place La nebunie cand bati apropouri ca Ma iuBesti! :X

Priveste-o in ochi si observa ca nu minte, Invata sa o cunosti dupa ceea ce simte

Cu toate faptele.Ea va fi cea care n`o sa-ti intoarca spatele!
Zambeste frumos Si e atragatoare cand se uita la mine la ce se gandeste oare?
Stie ca o plac si ma pune la incercare dar eu am inceput si am sa lupt in continuare

Are o tehnica speciala` Stie exact cum` Sa te bage`n boala

pun suflet in orice fac, din zi in zi tot mai mult iti plac

E fata care e mereuu` langa tine, fata a carei privire`tsi fke binee`
Ti se pare ca e un vis.dar.e realitate; x
Frumusetea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.
StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

[♥] Avem o miee de vise.[♥].

Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine

alege ceva de pe aici daca iti trebuie:*happy

2 răspunsuri:
| alle332 a răspuns:

Pai pentru inceput poti spune: te iubesc dar glumesc...sau daca este prea evident...am iubit nu ma cauta dar te iubesc mai mult pe tine viata mea

| boomoom explică:

Alte optiunibatting eyelashes?