| DiaNa357 a întrebat:

Buna:*Funda, vreau sa mi fac a 3-a gaura in ureche, pe a 2-a eu singura mi-am facut o cu cercelul si nu mi sa infectat si nici nu m-a durut prea tare...aia am facut o acum aproximativ 2 saptamani, pot sa imi fac a 3-a gaura? Se va infecta? Cand ar trebui sa o fac?

4 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Nu ar avea de ce să se infecteze. Din câte ştiu nu au nici o legătură una cu cealaltă, chiar dacă sunt în aceeasi ureche. Dar ar fi recomandat să mergi să-ţi faci undeva la nişte profesionosti. Dar dacă vrei să o faci tu fără bani. Fa-o. Doar cand mergi la ei tot cu cercelul ţi-o fac. Succes! :**

| DiaNa357 explică:

Sa mori tu ma?laughing

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Pai nu vad de ce s-ar putea infecta darsa nu ti le face una langa alta ca atunci se poate infecta.Ai grija cum ti-o faci sau daca iti e frica ca se va infecta mai bine inainte sa ti-o faci mai intreaba pe cineva daca e bine sa o faci si pe a treia

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Pai nu vad de ce s-ar putea infecta darsa nu ti le face una langa alta ca atunci se poate infecta.Ai grija cum ti-o faci sau daca iti e frica ca se va infecta mai bine inainte sa ti-o faci mai intreaba pe cineva daca e bine sa o faci si pe a treia.
MULT SUCCES