| artista96 a întrebat:

Buna!happy fundita! cine stie cum se pune muzica la slide sa cante aceeasi melodie pe tot parcursul prezentarii(aceeasi mel la toate slideurile in microsoft power point 2003? sau daca chiar nu stiti sa imi ziceti un program slideshow in care sa se poata pune poze, muzica si scris la fiecare poza happyhappyhappy. nu uita fundita!:d

1 răspuns:
| AlinaaIoana a răspuns:

Pai alt program este "Windows movie maker " si poti adauga acolo o melodie pe tot parcursul prezentarii happy depinde cat e de lunga prezentareahappy