| Deni_Deni_1994 a întrebat:

Bună, guys. Am o problemă urgentă. Până diseară trebuie să o rezolv. sad Am schimbat parola de la iPhone-ul meu. (Passcode), şi când m-am trezit azi-dimineaţă am băgat-o şi nu mergea. Probabil am uitat-o?! sad Îmi arată: "iPhone is disabled-connect to iTunes."
CE MĂ FAC TREBUIE SĂ REZOLV REPEDE!

FUNDĂĂĂ!

1 răspuns:
| clopotel14 a răspuns:

Poti sa il opresti si sa il repornesti, iar in cazul in care l-ai blocat, ar trebui sa te duci la un magazin de reparatii telefoane si sa ti-l reseteze(costa in jur de 50 lei)