| Deeaa_8846 a întrebat:

Il plac, il ador. Cred ca este ceva imposibil. Parintii mei l.au botezat asa ca nu cred ca putem fi impreuna. Dar deorece suntem ceva in genul unui rude merg la familia lui in vizita f des doar pentru el. Este diferit, nu stiu daca mi se potriveste dar il plac. Are momente in care ii sunt indiferenta sau foarte distanta si imi vorbeste foarte rece si unele momente in care chir imi da impresia ca ma place. Am dormit la el (in camere diferite) s. a purtat f frumos, era atent, ma alinta etc. Nu stiu ce sa cred sunt confuza. App: mama lui mereu ii bate apropoul daca ar vrea sa fie cu mine (in gluma) chiar daca nu stie nimic iar el nu neaga. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu sunteti rude de sange asa ca nu ar fi rau daca v ati cupla, din ce povestesti parca te ar placea tipu... poate, poate...