| Prankster6 a întrebat:

Îmi doresc sa incep sa scriu un fel de jurnal (o agenda cu totul despre mine, un fel de cronologie sau autobiografie) cu ce as putea incepe? Va rog dati-mi si ceva idei cu ce sa contina aceasta agenda, ceva spontan, interesant, etc. Multumesc!
Fundăăă!

1 răspuns:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Ai putea incepe cu generalitati despre tine (sa te descrii, sa precizezi cum e viata ta de pana acum si la cum te astepti sa fie viitorul dupa ce s-a intamplat in trecut) sau ai putea incepe prin ceva vag, cum sunt amintirile tale de cand erai mic/mica (acestea sa fie mai apoi clarificate de ce ti-au spus parintii despre copilaria ta).