| beyonce99 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa hai sa va spun povestea...
Mie imi place de el de foarte mult timp, cam de vreo 2 luni am simtit ca e ceva. Adica ma baga in seama mai mult,stateam in banca si dintr-o data ma intreba " Ce faci?",imi spune sefa,cum intorceam capul zambea,cand luam pauza statea pe langa banca mea, avem in comun un joc numit metin si mai vorbeam despre el, mereu facea glume.
Dar de vreo 2 saptamani si joaca cu prietena mea aproape cea mai bunalaughing adica o tachineaza dar cand suntem la ora si ea intoarce capul spre el o intreaba de ce se uita sau cand zice ea ceva ii spune ca de ce comenteaza.
Deci eu ce sa mai cred?

2 răspunsuri:
| EAlice a răspuns:

Ma, acum baietii doar pentru ca iti zambesc frumos asta nu inseamna ca gata sau indragostit, dar nici nu inseamna ca nu e asa. Tu, daca iti place, incearca sa te apropii de el, sa mai gasesti lucruri in comun, sa ii zambesti draguti si incearca sa il privesti in ochi cand ii vorbesti. Mai date si tu asa pe langa el, dar "discret" nu dintr-o data. laughing daca ma intelegi. Iti vei da seama cat de curand daca e sa fie ceva intre voi. big grinD Suces!

| Izza98 a răspuns:

Te place! ..parerea mea