| Didw a întrebat:

Buna kiss
Imi place de un baiat. El stie ca il plac, deoarece i-a spus o fata. Si acu, nu mai sta cu mine asa mult. S-a dus la o fata care profita de el. Eu am incercat sa-i spun. el zice ca nu o place. Eu una nu cred asta! Imi vine sa plang cand vad ca sta cu ea si ca pe mine m-a uitat. El sta in banca in fata el. si nu vrea sa se mute de nici o culoare!
Va rog. daca puteti sa imi dati niste sfaturi. Ce as putea face ca sa mai stau si eu cu el?!
Cel mai bun raspuns primeste fundita! Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Heya! >big grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dragoste cu sila nu se poate.
La ce să-ţi pierzi timpul cu cineva care nu-ţi acordă atenţia când poate şi tu ai admiratori! La asta te-ai gândit?
Apropo, nu mă interesează fundiţa, sâc!
Multă baftă şi să fii matură în gândire, nu trebuie să suferi.
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Socializeaza cu el, baga-te si tu in seama, atrage-i atentia cu ceva placut.

| myshleanka a răspuns:

Hm nu stiu... nu cred ca poti sa faci tuh ceva... eu cred ca depinde de ce simte el pentru tine. big grin